Błąd podczas �łą�czenia się� z bazą danych.
Komunikat z serwera: Access denied for user 'marcamper_marcin'@'193.218.152.164' (using password: TAK) GoHoliday - oferty turystyczne, oferty last minute, oferty wycieczek do takich miejsc jak: Hiszpania, Grecja, Cypr, Egipt, Tunezja, Chorwacja, Turcja, turystyka, wakacje, wczasy, noclegi, wycieczki, wyjazdy, narty, hotele, miejsca noclegowe, kwatery, pensjonaty, lato, zima - to wszystko tylko u nas!
 

»  wycieczki
»  oferty last-minute
»  hotele w 55 krajach
»  kwatery w Chorwacji
»  kwatery w Alpach
»  charter jachtów
»  rent a car


  porady praktyczne
  promocje
Akceptujemy płatności kartami kredytowymi, m.in. Visa i MasterCard, przelewy natychmiastowe z kont internetowych

Wycieczki samolotem
Wycieczki autokarem
Wycieczki z dojazdem własnym
  Wczasy samolotem
Kraj:  
Cena od:   do:
termin od: 
kategoria:  **************
  wyszukiwanie
szczegółowe
  Wczasy autokarem
Kraj:  
Cena od:   do:
termin od: 
kategoria:  **************
  wyszukiwanie
szczegółowe
  Dojazd własny
Kraj:  
Cena od:   do:
termin od: 
kategoria:  **************
  wyszukiwanie
szczegółowe
Infolinia: 058 301-09-99
kom.: 510 042-990 

pn-pt 9-18,
sob 9-14
 
Gosia  Gosia
Marcin Marcin

Ochrona danych osobowych
Wszelkie udostępnione przez Państwa dane osobowe są chronione przez www.goholiday.pl z dołożeniem zasad wszelkiej staranności. Zapewniamy, że informacje, których Państwo udzielą są wykorzystywane podczas procedur rezerwacji i nie bedą one przekazywane osobom trzecim.

Przekazanie danych
Wszyscy Internauci odwiedzający www.goholiday.pl pozostają anonimowi tak długo jak tego sobie życzą. Udostępnienie danych osobowych ma charakter dobrowolny, rejestracja jest związana z procedurą zakupu ofert turystycznych. www.goholiday.pl zapewniają ochronę prywatności wszystkim, którzy udostępnią swoje dane osobowe.

Wypełniając formularz zamówienia wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Wszystkim Klientom przysługuje prawo wglądu i możliwość poprawiania podanych przez siebie danych.

Zmiana danych
Umożliwiamy Państwu aktualizację lub usunięcie przekazanych nam danych osobowych. Usunięcie swoich danych osobowych z serwisu goholiday.pl jest dobrowolne i odbywa się poprzez wysłanie e-maila z prośbą o usunięcie danych na adres: biuro@goholiday.pl

Zmiany w polityce ochrony prywatności
O wszelkich zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą wynikać ze zmian w polskim prawie, rozwoju technologii internetowych lub innych powodów biuro@goholiday.pl będzie informował swoich klientów.

Zapewniamy poufność powierzanych nam danych.
Informacje i ceny opublikowane na naszych stronach internetowych nie stanowią oferty w myśl przepisów kodeksu cywilnego.
 
Kontakt   |   Reklama   |   Praca   |   O firmie   |   Prywatność   |   Nasi Partnerzy   |   Pomoc
Copyright © 2002 - 2010 by Tour Design. All rights reserved
scrapbooking